شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی در تهران

در شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی به سه روش واترجت، سندبلاست ،و اسید شویی قابل اجراست که همه این روش ها اگر به صورت خدمات نما بدون داربست انجام شود سرعت بیشتر و هزینه کمتری دارد.
نماهای آجری بعلت املاح آهکی در خود آجر با مرور زمان بیشتر به سطح آجر پخش میشود و این حالت با بارندگی های جوی و یا مناطق شرجی و غیره بوجود می آید.
در آجرهایی که به رنگ قرمز ،زرد ،نارنجی و رنگ های مختلف به بازار عرضه میشوند در هنگام اجرا در نمای ساختمان یا بصورت ترکیبی سنگ و آجر در نما اجرا میشوند .
در حالت اول به روش واترجت که با نازل تفنگی بلند به طول ۱۲۰یا یک متر با فشار آب بصورت جارویی در سطح نما با فاصله ۲۵سانت اجرا میشود تا املاح از سطح اجر کنده و به حالت تازگی اجر برگردد.
در روش دوم شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی به صورت سندبلاست اجرا میشود ،این برای نماهای آجری سه سانتی که در مدت زمان طولانی بخاطر عوامل جوی ،باران های اسیدی و املاح خود آجر دارای بیشترین جرم و رسوب در سطح نما حالت لایه لایه جمع میشود و تشکیل یک سیاهی با ظاهری زشت در نماهای آجری تشکیل میشود  و به مرور زمان سفت و سخت میشود .
در این حالت با نازل سندبلاست بصورت سوزنی و دقیق با مواد ریز صنعتی بنام سیلیس با فشار باد و ترکیب آب بر سطح نما ضربه میزند و یک سطح نازک از روی نمای آجر سه سانتی برداشته و ظاهر نما بصورت حالت اولیه اجرا در نما برمیگردد و شستشوی نمای ساختمان انجام میشود ‌.
حالت سوم شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی بصورت اسید شویی اجرا میشود و سطح کثیف نمای آجری را با غلظت اسید پاک مینماید و در هنگام اجرا سطح نمای آجری کاملا باید خیس شود چون اگر سطح آجر نما بصورت خشک اسید شویی شود سطح نمای ساختمان ،آجر ،به خاطر رسوبات و املاح آجر و اسید با ظاهری زشت و ماندگار در سطح آجر باقی مانده و دیگر قابل پاک شدن نمی باشد و جای اسید در نمای آجری تا قسمتی از سطحی که اسید روان گشته در نما باقی میماند ،پس حتما باید سطح نما در هنگام اسیدشویی کاملا خیس باشد و بعد اجرا بصورت اسپری و یا فرچه انجام شود
هشدار
در هنگام نماشویی با طناب و کار با اسید ها حتما دستکش و لباس های مخصوص،و محافظ چشم به همراه راپل کار باشد در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری را به همراه دارد

 برای شستشوی نمای ساختمان آجری در تهران و سایر شهر ها با شماره 09213529909 تماس بگیرید