پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان
یکی از خدمات گروه طناب کاران آریا پیچ و رولپلاک نما با طناب است . در این روش محکم سازی سنگ نما پس از اجرای سنگ‌ کاری انجام می‌گردد و بدین‌ صورت می‌باشد که به‌ وسیله دستگاه دریل در چند نقطه سنگ پلاک سوراخی در آن ایجاد می‌گردد و سپس با جاگذاری رولپلاک در سوراخ سنگ و دیواره سنگ با بستن پیچ به دیوار پشت آن مهار می‌گردد و جهت تثبیت بهتر سنگ نمای ساختمان از واشر نيز استفاده می‌شود. باید توجه داشت که از پیچ و واشر از نوع ضد زنگ استفاده گردد تا از زنگ‌ زدگی و پوسیدگی آن به‌ مرورزمان جلوگیری شود.
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای نگه داشتن بسیاری از اجسام استفاده میشود گاه برای نصب یک تابلو در منزل و اشیاء متفرقه وگاه برای اسکوپ سنگهای نما و یا محکم نمودن سنگ های نمای ساختمان جهت جلوگیری از ریزش ،برای جلوگیری از به هم خوردن زیبایی نمای ساختمان و یا حوادث ناگوار که باعث صدمه به عابرین و یا سقوط سنگ بر روی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار میگیرد.
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست بهترین روش و سریعترین روش ایمن سازی نمای سنگی ساختمان ها است و نیاز به هزینه داربست برای مالک نمیباشد و مهم ترین مزیت آن این است که راحت و سریع تجهیزات آن باز و بسته می شود. خدمات نما بدون داربست و با طناب مشکلی برای ساکنین بوجود نمی آورد.
نمای ساختمان ها با طراحی های مختلف و نوع سنگ اجرایی در آنها بسیار متفاوت است که ما شما را با انواع سنگ نما اجرا شده در ساختمان ها اشنا میکنیم.
نمای سنگ تراورتن،گرانیت،سنگ های عباس آباد، سنگ های تیشه ای،مرمر،سنگ مصنوعی آنتیک ،سنگهای چینی وغیره......
تراوتن و رنگهای مختلف آن متداول ترین نوع سنگ و کاربرد ان در نمای ساختمانها زیاد است.
سنگ های گرانیت بع علت اهن وکربن بالای این سنگ دارای محبوبیت بسیار بالایی از محکمی واسقامت در سنگ ها است.
سنگ عباس آباد به علت نرمی وتردی و انعطاف درنمای ساختمان ها استفاده میشود.
سنگ تیشه ای دارای برجستگی وشیارهای بسیار وقطر زیاد دارای مقاومتی متوسط میباشد.
سنگ مرمر چون دارای رگه های بسیار است و رنگی سرد دارد دارای شکنندگی بیشتر در مقابل ضربه میباشد .
سنگهای انتیک که در ابعاد ۵سانت در۲۰در بازار موجود است و دارای برآمدگی هایی در سطح سنگ است و با رنگهای مختلف موجود است برای زیبایی نما در نمای ساختمان ها بکار میرود.
 پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران با داربست چون هزینه بالایی دارد و احتمال سقوط در ارتفاع بسیار است وباعث زخمی وخط انداختن درنما ها میشود و همچنین در بسیاری از مواقع به خاطر اینکه موقعیت محیطی اجازه نصب داربست را نمیدهد ، در این شرایط پیچ و رولپلاک نما به روش کار با طناب و بدون داربست بهترین گزینه است و مشکل سد معبر و شهرداری و مجوز را ندارد.
در نماهای ساختمانی،برای تعمیر و بازسازی سنگ نما به علتهای مختلفی درحال ریزش و سقوط  سنگ و باعث مشکلاتی که منجر به حادثه میشود ،پروسه پیچ ورول پلاک به ذهن میرسد تا سنگهای نمای ساختمان درحال ریزش را اسکوپ کنند سنگ فروشی در اصفهان.
نمای ساختمان هایی که نیاز به نصب سنگ واسکوپ دارند با روش کار در ارتفاع با طناب اجرا میشود.
شماره تماس مهندس فنی و اجرایی پیچ و رولپلاک سنگ نما : 09213529909 


در ساختمانهایی که نمای آنها از سنگ استفاده شده باطرحهاو اشکال گوناگون برای ظاهر زیبای ساختمان با استفاده از سنگ بچشم میخورد.
اینگونه نما بعد از مدتی توسط یکسری عوامل شروع به ریزش،نموده که خطرات جدی برای ساکنین ،عابرین و یا وسایل نقلیه به همراه دارد،
بدینوسیله برای جلوگیری از ریزش سنگ نما از افراد با تجربه جهت اسکوپ و پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب قابل اجرا میشود .
شاید برای افرادی مبهم باشد که چرا کار با طناب،چرا داربست و کلایمر استفاده نباشد بازار سنگ اصفهان.
بدلیل اینکه داربست با اشغال کردن فضای عبور و مرور و صدمه زدن به نما و اعتراض همسایگان و نا ایمن بودن آن میتوان اشاره نمود .
پیچ رولپلاک نما با طناب فرایندی است که اشخاص مجرب در کار ارتفاع با استفاده از سیستم دسترسی با طناب و آسانی و ایمنی و بصرفه بودن قیمت میتوان به آن اشاره نمود ،پیچ رولپلاک نما با طناب برای اجرای اسکوپ سنگ و تعمیرات ساختمان و نصب سنگ به راحتی اجرا نمود شماره تلفن کارخانه سنگ اصفهان.
در پیچ رولپلاک نما با طناب افراد مجرب با مهارت خاص خود با دریل چکشی و پیچ رولپلاک از قبل آماده شده و سایز مناسب و پیچ کن با سطل به همراه خود برده و عملیات پیچ رولپلاک کردن و اسکوپ و تعمیرات ساختمان را به صورت حرفه ای با استاندارد فنی و مهندسی اجرا می نمایند.
در هرنمای سنگی ساختمان برای پیچ رولپلاک کردن نما با طناب با استفاده از تجربه و نوع سنگ ساختمان و طرح نما سایز پیچ را تخمین زده و در مرحله بعدی بصورت عملی قابل اجرا میشود.
پیچ رول پلاک با طناب بعلت سریع بودن آن در هنگام نصب و جمع آوری آن در هنگام اتمام پروژه بهترین شیوه کار با طناب در عموم کارفرماها مورد استفاده میباشد
 
مشاوره و بازدید رایگان از محل برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان، تلفن: 09213529909