نماشویی ساختمان با طناب
نماشویی ساختمان با طناب در تهران و کرج ، خدمات نماشویی بدون داربست،شستشوی نمای سیمانی و سنگی و آجری در تهران

برای اجرای شستشوی نمای ساختمان با طناب در همه مناطق تهران با شماره تلفن: 09213529909   تماس بگیرید

شستشوی نمای ساختمان  Wash the facade of the building با طناب بصورت راپل و یا صخره نوردی صنعتی اجرا میشود
در شستشو نماهای متعدد و شکل و طراحی سازه های آنها ماننده،سنگی،آجری، شیشه ای،کامپوزیتی ،رومی،سیمانی رنگی ،کنیتکسی،روشهای شستشو خاص خود را دارند ،قبلا شستشو نماها در گذشته با داربست و کلایمر اجرا میشد ،کار با کلایمر بخاطر سنگینی سبد آن و سرویس نکردن کلایمر در زمان طولانی و گرانی و سرویس قطعات آن و خطر غیر ایمن بودن آن در ارتفاع برای اشخاص اجرا کننده و عابرین و ساختمان چندان بصرفه نمی باشد دستگاه مبل شویی،.
در استفاده از داربست بعلت حجم داربست و عبور و مرور و زمان نصب و مجوز لازم از شهرداری و سد ماُبر بودن آن و نارضایتی ساکنین و همسایگان،و صدمه رساندن به ساختمان ها برای نصب و بازکردن آن و خطرناک بودن و نا ایمن بودن آن برا اشخاص چندان بصرفه نمی باشد قیمت مبل شویی در منزل.
از این رو یکی از روش های کوهنوردی پا را فراتر گذاشته و روش راپل کار با طناب به سرعت جای خود را در بین کارفرمایان باز نموده و بهترین روش و ایمنی ترین روش برای شستشوی نمای ساختمان با طناب و دیگر خدمات ساختمانی میباشد .
کار با طناب بخاطر سهولت در اجرا و صدمه نزدن به نمای ساختمان،و سهولت در جمع آوری آن در اتمام کار ،و بدون نیاز به مجوز خاصی برای هر ساختمان و طبقه مورد نیاز کارفرماها میباشد ،در روش شستشوی نمای ساختمان با طناب دیگر نیاز به هزینه داربست نمی باشد.
کار با طناب برای شستشوی انواع و طرحهای ساختمانی مورد علاقه کارفرماها میباشد ،در اجرای شستشو نما با طناب برای ساختمان هایی با طرح چوب ترموود، جهت نانو ورزین و رنگ، شستشوی نمای کامپوزیتی ،سنگی،شیشه، مورد استفاده میگردد.
کار با طناب توسط افراد مجرب و ورزیده مورد اجرا میباشد و برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران نیز استفاده میشود.
هشدار: از استفاده از افراد دارای بیماریهای سرع ،اعتیاد ،و مواد افیونی و ناشی جدا خودداری شود ،از کارفرمایان عزیز تقاضا داریم به این نکته کاملا حساسیت نشان داده و از ورود آنها به ارتفاع خودداری کنند.
نماشویی ساختمان با طناب به صورت واترجت و یا واترپروف، و یا سندبلاست ،و با ابر و تی قابل اجرا میباشد در این روش های شستشوی ساختمان با طناب مباحث خودرا دارا میباشد .
شستشوی نما با طناب یا شستشوی ساختمان با طناب جز مشاغل سنگین و حرفه ای میباشد این روش برای هرگونه کار در ساختمان برای هر اجرایی باید تعادل و تجربه اشخاص مجری و سابقه مد نظر باشد تا بهترین اجرا برای کارفرماها انجام گردد

شستشوی نمای ساختمان با طناب
 کار در ارتفاع بدون داربست با طنابمشاوره و بازدید رایگان از محل 09213529909