شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

در این روش از شستشوی نما  توسط شخص کاراموزیده راپل کار و با تجربه با دستگاه واترجت اجرا میشود .
در این روش شستشوی نمای ساختمان با واترجت که دارای نازل تفنگی میباشد و با فشار آب و هوا قدرتی در حد ۱۱۰بار که تک فاز میباشد و قدرت قویتر که ۲۱۰بار ،سه فاز نامید میشود برای شستشو توسط شخص با تجربه و نوع نمای اجرایی ساختمان انتخاب میشود کلا دستگاه واتر جت دارای اجزای پمپ آب و موتور و شلنگ و نازل میباشد
اگر نمای ساختمانی دارای رسوبات خیلی سخت نباشد مانند نماهای آجری، سنگی ،سیمانی ،و رنگی،یا کنیتکس دارای گرد و غبار و چربی نچندان سیاه قابل شستشو میباشد شستشوی نمای ساختمان با واترجت توسط راپل کاران و یا ارتفاع کاران مجرب اجرا میشود که خروجی آب از نازل تفنگی بصورت پهنای جارو ،خارج شده گرد و غبار از سطح و درزهای نماهای شیشه ای ،کامپوزیت، آجری، سیمانی خارج نموده و از رسوب های قدیمی و بجا مانده در نماهای جلوگیری نموده دستگاه مبل شویی صنعتی .
در شستشوی نمای ساختمان با واترجت باید توجه داشت که ،فاصله نوک نازل به سطح نما باید بین ۲۵ تا ۴۰سانت تنظیم گردد،تا به نماهای رنگی بخاطر نزدیک گرفتن نازل صدمه وارد نکند .
در شستشوی نمای ساختمان با واترجت، مانند نمای شیشه ای سنگی فاصله تاثیری ندارد یعنی هرچی دست نزدیکتر باشد پاکیزگی بیشتر میباشد و صدمه به نما وارد نمیشود.
در شستشوی نمای ساختمان با واتر جت ،مانند نمای سیمانی ،شستشو با واتر جت بستگی به زیر کار نما دارد  قیمت مبل شویی در منزل .
در نماهای سیمانی که حالت سیمان سفید اجرا شده شستشو با واتر جت بهترین روش میباشد چون زیبایی نما با این روش تا ۸۰درصد برگشت دارد .
در شیشه شوی نمای ساختمان با ابر و تی برای اینکه نما به حالت اولیه خودرا بدست بیاورد قبل از اجرا باید شستشو با واترجت انجام شود تا گرد و غبار در قسمتهای محفوظ نما و درزها خارج شود و سطح نما آماده شستشو با اَبر و تی شود و بهترین ظاهر اجرا در اتمام کار پدیدار گردد و کارفرما و شرکت و ساختمان مذکور حس رضایت در وی پدیدار گردد ودر زمان های مجدد نظر به اجرا شستشوی نما را در اولویت خویش قرار دهد

  گروه طناب کاران آریا آماده ارائه خدمات  شستشوی نما با واترجت با قیمت مناسب در تهران ، کرج و اسلامشهر می باشد
با شماره
09213529909  تماس بگیرید.