پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون داربست

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 
یکی از خدمات گروه ارتفاع کاران نماپایدار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران است . در این روش محکم سازی سنگ نما پس از اجرای سنگ‌ کاری انجام می‌گردد و بدین‌ صورت می‌باشد که به‌ وسیله دستگاه دریل در چند نقطه سنگ پلاک سوراخی در آن ایجاد می‌گردد و سپس با جاگذاری رولپلاک در سوراخ سنگ و دیواره سنگ با بستن پیچ به دیوار پشت آن مهار می‌گردد و جهت تثبیت بهتر سنگ نمای ساختمان از واشر نيز استفاده می‌شود. باید توجه داشت که از پیچ و واشر از نوع ضد زنگ استفاده گردد تا از زنگ‌ زدگی و پوسیدگی آن به‌ مرورزمان جلوگیری شود.پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون داربست
پیچ و رولپلاک برای نگه داشتن بسیاری از اجسام استفاده میشود گاه برای نصب یک تابلو در منزل واشیاء متفرقه وگاه برای اسکوپ سنگهای نما و یا محکم نمودن سنگ های نمای ساختمان جهت جلوگیری از ریزش ،برای جلوگیری از به هم خوردن زیبایی نمای ساختمان و یا حوادث ناگوار که باعث صدمه به عابرین و یا سقوط سنگ بر روی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار میگیرد.
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست بهترین روش وسریعترین روش ایمن سازی نمای سنگی ساختمان ها است و نیاز به هزینه داربست برای مالک نمیباشد و مهم ترین مزیت آن این است که راحت و سریع تجهیزات آن باز و بسته می شود. کار با طناب در نمای ساختمان ها مشکلی برای ساکنین بوجود نمی آورد.
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران به روش راپل و کار با طناب بدون داربست درغرب تهران و شرق تهران پذیرفته میشود ، شتشو با طناب وآب بندی ونصب توری با روش تخصصی راپل انجام میشود.همچنین میتوانید با رنگ نمای بیرونی ساختمان با کمترین هزینه ظاهر ساختمان خود را زیباتر کنید.

لزوم پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نما با داربست چون هزینه بالایی دارد و احتمال سقوط در ارتفاع بسیار است وباعث زخمی وخط انداختن درنما ها میشود وهمچنین در بسیاری از مواقع به خاطر اینکه موقعیت محیطی اجازه نصب داربست را نمیدهد ، در این شرایط پیچ و رولپلاک نما به روش کار با طناب و بدون داربست بهترین گزینه است و مشکل سد معبر و شهرداری و مجوز را ندارد.
در نماهای ساختمانی،برای تعمیر و بازسازی سنگ نما به علتهای مختلفی درحال ریزش و سقوط  سنگ و باعث مشکلاتی که منجر به حادثه میشود ،پروسه پیچ ورول پلاک به ذهن میرسد تا سنگهای نمای ساختمان درحال ریزش را اسکوپ کنند.
نمای ساختمان هایی که نیاز به نصب سنگ واسکوپ دارند با روش کار در ارتفاع با طناب اجرا میشود.
نمای ساختمان ها با طراحی های مختلف ونوع سنگ اجرایی درآنها بسیار متفاوت است که ما شما را با انواع سنگ نما اجرا شده در ساختمان ها اشنا میکنیم.
نمای سنگ تراورتن،گرانیت،سنگ های عباس آباد، سنگ های تیشه ای،مرمر،سنگ مصنوعی آنتیک ،سنگهای چینی وغیره......
تراوتن و رنگهای مختلف آن متداول ترین نوع سنگ و کاربرد ان در نمای ساختمانها زیاد است.
سنگ های گرانیت بع علت اهن وکربن بالای این سنگ دارای محبوبیت بسیار بالایی از محکمی واسقامت درسنگها است.
سنگ عباس آباد به علت نرمی وتردی و انعطاف درنمای ساختمان ها استفاده میشود.
سنگ تیشه ای دارای برجستگی وشیارهای بسیار وقطر زیاد دارای مقاومتی متوسط میباشد.
سنگ مرمر چون دارای رگه های بسیار است و رنگی سرد دارد دارای شکنندگی بیشتر در مقابل ضربه میباشد .
سنگهای انتیک که در ابعاد ۵سانت در۲۰در بازار موجود است و دارای برآمدگی هایی در سطح سنگ است و با رنگهای مختلف موجود است برای زیبایی نما در نمای ساختمان ها بکار میرود.

چرا سنگ های نما سقوط میکنند؟

مشکل کنده شدن و سقوط سنگ های نمای ساختمان علتهای مختلفی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد.
۱-بعلت نشست ساختمان ها در فنداسیون  اجرا شده و یا به علت خاک و شنی بودن منطقه و یا پس لرزهای زلزله و یا مواد مصرفی بکار رفته در ساختمان ها و روش اشتباه نصب سنگ ها توسط استاد بنا و شرایط آب وهوایی میتوان اشاره کرد
در بعضی از محل های تهران منطقه گیشا نوع سنگ اجرایی ۴۰تا ۵۰سال پیش سنگ تیشه ای میباشد که بدون استفاده از نبشی در زیر رگ اول کار شده در سن گها و نوع سیمان با کیفیت استفاده شده و وزن سنگین این نوع سنگ چندان ریزشی ندارد. ولی در ریزش سنگ های دیگر نمای ساختمان یک سال اجرا نشده درحال ریزش و لغی هستند.
پیمانکارهای سود جو برای تسریع پیشرفت روند کار وکمترین هزینه برای خود از سنگ کارهای ناشی و ارزان استفاده میکنند که نه سنگ اسکوپ میشود ونه ملات درپشت آن به درستی ریخته میشود و در چه فصلی اجرای سنگ مهم میباشد،در نتیجه تیپ سیمان مصرفی بی کیفیت توسط مجری نمای سنگ و ریختن نخاله های پشت پرکن سنگها توسط سنگ کار و نیز فصول سرما و نیز برای سریع خشک کردن ملات از سیمان خشک استفاده میکنند

 درنتیجه سنگ حالت ماندگاری وثابت ماندن در نما را ازدست داده و بدون سروصدا بروی زمین سقوط کرده ومنجر به حادثه جبران ناپذیر برای مالکان ساختمان و عابرین میشود.
در نظام مهندسی چه سنگ بریزد وچه نریزد باید اسکوپ وپیچ شود.
یکی از خدمات شرکت کار در ارتفاع نماپایدار در کلیه مناطق تهران در غرب تهران و تهرانپارس و شرق تهران پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها با تیم مجرب و کارامد بصورت شرکتی و پیمانکاری است. شرکت نماپایدار با بیش از ۱۵سال کار بروی طناب درنمای ساختمان مفتخر به پاسخگویی شما همشهریان تهرانی میباشد

مهندس فنی واجرایی خسروی تلفن:  ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 

پیچ رولپلاک و نصب و تثبیت نماهای ساختمان به نوع و طراحی سنگ نما بستگی دارد تا برای پیچ ورول پلاک سنگ نوع پیچ ونوع اجرا را فراهم کنیم.
سنگهای ریخته شده یک نما پس از اندازه گرفتن ولیست متراژ آن به کارفرما دراسرع وقت خریداری شده و توسط نصاب نصب میشود برای راحتی نصب سنگهای نما باید نسبت به نصب سنگ های نما چسب جلاسنج که کمک بسیار شایانی به ارتفاع کاران در نصب میکند که پشت سنگ اندازه گرفته شده را چسب زده و با مواد سفت کن با هم مخلوط کرده و آن را سریع میچسبانند وبعد از ایستادن و چسبیدن به نما کار پیچ رولپلاک واسکوپ سنگ اجرا میشود و سنگ بهتراز روز اول و دوام و ماندگاری خود را در دراز مدت نشان میدهد.
ارتفاع کاران نما در حال دریل کاری سنگهای گرانیت به قدرت و استقامت بیشتر نیاز دارند چون این نوع سنگ به علت مقاومت در محکمی و سفتی باعث شکستن مته های زیاد می شود و وقت و تحمل بیشتری به همراه دارد .

استاندارد پیچ و رولپلاک سنگ نما

استاندارد پیچ رولپلاک زدن در سنگها از ۱۵سانت تا ۴۰سانت اجرا میشود و اگر سنگی نیاز به پیچ بیشتر باشد باید از آن به سادگی گذر نکند و یا اگر پشت پیچ هرز بود باید یه نقطه دیگر از سنگ را سواخ نماید و اسکوپ سنگ را انجام دهد.احتمال خالی بودن پشت سنگها صد درصد وجود دارد و فرد اجرا کننده باید با تجربه باشد و با زدن نوک مته به سنگ از پوکی و پربودن پشت سنگ اطمینال حاصل کند.
برای اینکه نما حالت زیبایی خود را ازدست ندهد وبرای زیبایی و پنهان کردن سوراخ های زیاد در نمای اسکوپ شده ساختمان ،ارتفاع کاران سطح سرپیچ شده وفرورفته سنگ نما را با بتونه و رنگ مخصوص آب الکریلیک استتار میکنند تا با سطح سنگ هم سطح و یک دست شود و با شروع شدن فصول سرما و باران شسته نشود و این امکان با مخلوط سیمان و چسب بتن و رنگ درحد امکان با رنگ سنگ باید یکسان باشد که باعث زدگی ساکنین از اسکوپ نما نشود

در نمای ساختمان های قدیمی و جدید ترک های شیاری زیادی در نما به چشم میخورد که یا از رگه بازشده سنگ میباشد یا به علت نشت ساختمان که به صورت طولی وعرضی دیده میشود که برای رفع آن را با بتونه مخصوص نما پرنموده و کار اجرای پیچ رولپلاک انجام مشود.

ساختمان هایی که سیمانی هستند نیاز به پیچ کردن و اسکوپ ندارند فقط با شستشوی نمای ساختمان و یا رنگ نما میتوان آن ها را تغییر داد.
ولی سنگهای نماهایی که برجسته و یا ساده کار میشوند باید پیچ و رولپلاک شوند واز طراحی های برجسته بر روی نما و ستونهایی که برای گرد درآوردن ستون ازسنگ های با قطر ۵ ویا ۷و۱۰اجرامیشوند و یا نوارهای برجسته طولی در نماها و یا عرضی باید اسکوپ شوند و در صورت لزوم با این قطرها کارنشوند .چون احتمال ۱۰۰درصدی ریزش این برجستگی بودن سنگها،در نماها بسیاراست ،
حال اگربا این نوع طراحی ها درساختمان ها برخورد کردید باید این نوع برجستگی ها را ریخت. مانند طرح های زیبای دندان موشی که فقط باچسب یک دوسه نصب شده اند وهرکدام ازانها ۲۵۰گرم تا ۱۰۰۰گرم وزن دارد ودرهنگام سقوط جبران ناپذیر میباشد و در برجستگی های طولی و عرضی لازم به ذکراست که حتی الامکان  از دریل چکشی استفاده نشود چون به خاطر نازکی و ظرافت طول وعرض سنگ باعث شکستن آن می شود و باید ازدریل غیر چکشی که گیربکسی میباشد و ضربه زدن در روی سنگ ندارد و فقط با چرخش کار سوراخ کاری را انجام میدهد استفاده شود وباعث خسارت خرید سنگ برای مالک ساختمان نمیشود

 پیمانکاران نمای ساختمان باید طراحی های برجسته در نما را اجرا نکنند یا اگه اجرا کردند باید نسبت به اسکوپ ریز و درشت تمام سنگها اقدام کنند. پیمانکارهای سودجو با ساختن ساختمان ها با متریال های بی کیفیت باعث خسارت های زیادی بعد ازتحویل منازل به کارفرماها میشوند و باعث دوباره کاری وهزینه های سنگین برای مالکان ساختمان ها می شوند.

هشدار به پیمانکاران پیچ و رولپلاک نما

با وزش بادهای شدید و بادگیر بودن ساختمان ها احتمال سقوط سنگ های لبه قرنیز ساختمان ها زیاد میباشد و ارتفاع کاران هم باید قبل از فرود و شروع به کار پیچ و رولپلاک نما ازلقی سنگ لبه پشت بام ها اطمینان حاصل کنند وآنها را اول پیچ ورولپلاک واسکوپ کنند و استفاده ازکلاه ایمنی برای کار در ارتفاع با طناب حین اسکوپ ضروری میباشد .
 سایز پیچ ها برای اسکوپ سنگ نما از ۵،۶،۷ وبا قطر ۲/۵ و با مارک های خراسان ،دیاموند،چینی،ایرانی زد زنگ ،طوس،پدیده در بازار موجود است . همچنین مارک های پیچ و رولپلاک کاسپین وتک نیز بسیار پرطرفدار هستند.

امروزه استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و محکم نمودن سنگ نما به منظور امنیت جانی عابران و زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان های مختلف به یک ضرورت تبدیل شده است. برای جلوگیری از ریزش و یا کنده شدن  انواع سنگ و سرامیک غیر از تمهیدات خاصی از قبیل بتونه کردن یا استفاده از مخلوط سیمان و یا دوغاب یکی دیگر از روش های مذکور استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست می باشد. در این روش عملا داربست و دردسرهای استفاده از آن کاربردی ندارد و برای قرار دادن و استحکام سنگ نما از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست که به روش راپل که در واقع از متدهای کوهنوردی است استفاده می شود. طبیعتا صاحبان مجتمع ها یا ساختمان های معمولی تمایلی ندارند تا با ریزش سنگ نما مشکلاتی را برای عابرین پیاده و حتی وسایل نقلیه به وجود بیاورند از همین رو محکم سازی سنگ نما از اهمیت ویژه ای در این زمینه برخوردار است. در روش راپل و قرار دادن پیچ  و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست عملا به منظور محکم سازی سنگ نما داربست حذف شده و طناب جایگزین آن شده است و سایر خدماتی که به روش راپل توسط شرکت ارفاع کار تهران ارائه میشود شستشوی نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما و کلیه کارهایی که در ارتفاع ساختمان های بلند باید انجام شود میباشد. به شما توصیه می کنیم در صورتی که تمایل دارید تا از مزایای این روش بهره مند شوید از پیچ و رولپلاک نما تهران استفاده نمایید.

ویژگیهای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

پیچ و رولپلاک سنگ نما تهران دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشد که سایر ابزار و وسایلی که به منظور محکم سازی سنگ نما در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند فاقد این ویژگیهای می باشند. مهم ترین ویژگیهای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست عبارتند از:
امنیت بیشتر : در روش پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب خطرات جانبی و نیز احتمال سقوط فرد به حداقل کاهش می یابد.
نصب سریع و عدم اتلاف وقت: با استفاده از پیچ و رولپلاک نما تهران شما می توانید ضمن سرعت بخشیدن به مراحل نصب آن در مدت زمان بسیار کمتری را صرف محکم سازی سنگ نما کنید.
قیمت مناسب:  بهره گیری از پیچ و رولپلاک نما تهران هزینه چندان سنگینی به شما تحمیل نمی کند و از این نظر قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما بسیار مناسب می باشد بزرگترین کارخانه سنگ .

موارد نیاز به محکم سازی سنگ نما و استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

اصولا ریزش سنگ و یا کنده شدن آن از نما می تواند به دلایل متعددی صورت گیرد که مهم ترین دلایل عبارتند از:
•    کیفیت نامناسب سنگ
•    اقدام به محکم سازی سنگ نما در فصول سرد سال
•    عدم اسکوپ شدن و تثبیت سنگ در زمان نصب
•    دوغاب بدون چسبندگی و بدون کیفیت لازم
•    تراز نبودن و عدم توازن و قرار گیری مناسب
•    خطاهای فردی ناشی از بنایی و نصب سنگها
البته موارد دیگری نیز در کنده شدن و عدم تثبیت سنگها دخالت دارند که از جمله می توان به ریختن دوغاب به طرز غیر اصولی و نامناسب و نیز عدم استفاده از ماسه شسته اشاره کرد. برای پایان بخشیدن به این مشکلات توصیه می کنیم پیچ و رولپلاک نما تهران را مورد استفاده قرار دهید و از محکم سازی سنگ نما ساختمان و ماندگاری آن شگفت زده شوید. 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما

شماره تلفن کارخانه سنگ اصفهان قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با توجه به شرایط مختلفی از قبیل متراژ کار، نوع سنگ به کار رفته، استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در قاب پنجره یا موارد دیگر تعیین می شود. در نظر داشته باشید که هر چه متراژ مورد نظر برای محکم سازی سنگ نما بیشتر باشد امکان تخفیفات از جانب نصابان نیز بالا می رود. اگر قصد دارید از مناسب ترین  قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما برخوردار شوید حتما استفاده از  از پیچ و رولپلاک نما تهران را در اولویت قرار دهید. قیمت سنگ نما ارزان

جهت مشاوره خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج با شماره های زیر تماس بگیرید

خسروی: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰