رنگ نمای بیرونی ساختمان

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 
رنگ نمای بیرونی ساختمان  رنگ نمای بیرونی ساختمان بعلت چسبندگی بسيار خوب به سطوح بتونی ومقاوم در مقابله اشعه ماوراء بنفش و قیمت مناسب نسبت به سایر روشهای زیباسازی نمای ساختمان بسیار مورد توجه قرار میگیرد.نمای ساختمان در کلان شهرهايی همچون تهران بعلت آلودگي و شلوغي ماشينها وکارخانه ها به سرعت روبه زشتی در اثر چربيها ودودها می انجامد و برای پاکیزگی و زیبایی نمای ساختمان نیاز به اجرای پروژ نقاشی وشستشوی نمای ساختمان است ، تا شهر را ازتاريکی و زشتی در آورد.
رنگ نمای ساختمان پوششی مناسب وعالی برای نما است وعلاوه بر مزايای خوب از نطر زيبايی دارای دوام درهوای ازاد ميباشد . رنگ نمای ساختمان برای نمای آجری و سیمانی مناسب است . سنگ ساختمانی اصفهان

انواع رنگهای مصرفی درنمای ساختمان
رنگهای اکريليک که ازپرمصرف ترين رنگهای نما و ديگر سطوح است بدليل دوام و مقاومت و ماندگاری ،بهترين نوع اين رنگها رنگ جوتن ميباشد و متوسط اين نوع رنگ نيو کالر است.

رزين رنگ الکريليک برپايه آب و روغن ميباشد که خواص ضد اشعه ماورابنفش وقارچها و کپکها و جلبکها  را دارد و در مقابل اشعه uvخورشيد مقاوم است .
رنگ روغنی برای سطوح فلزی که باعث خوردگی در مقابل رطوبت و نم ميباشد مانند درو پنجره ، نقاشی ساخمان برای دیوار های داخلی فلاشينگ،وغيره...مقاوم ميباشد
رنگ کنتکس برپايه آب الکريليک است ومقاوم درمقابل هوای آلوده است وبرای نمای ساختمان دارای محبوبيت ميباشد.
نام کلیه رنگ های مورد استفاده برای رنگ آمیزی نمای ساختمان: اکلريليک ،پلاستيک،روغنی،  مولتی کار نيوکالر،اپوکسی،اطلس،جوتن،کالر،بلکا،ارين،دکوارتيو،آنتی باکتريال،رين کالر،رنگهای پايه نانووغيره.....

قيمت رنگ نمای ساختمان
قبل از ارائه قيمت بايد نمای مذکورمشاهده و بازديد شود تا بتوان طبق سليقه مشتری ومدير ساختمان و مشاوره در زمینه نوع رنگی که برای رنگ آمیزی استفاده میشود قیمت را مشخص کرد.
اجرای رنگ نمای بیرونی ساختمان

انتخاب رنگ مناسب برای نمای ساختمان
معمولا در رنگهايی که چشم وحس انسانها به ان جواب مثبت ميدهد . معمولا ساکنين ساختمان وعابرين وعموم مردم از رنگهای روشن و سير استفاده ميکنند رنگها براساس محل زندگی ، مسکونی ،تجاری،رستورانها،ادارات وسازمانها و با حسن سليقه اشخاص مورد استفاده قرار ميگيرد.
عوامل موثردرکاهش قيمت رنگ نمای ساختمان
1.نوع رنگ 2.شرکت توليد کننده ونام رنگ 3.مراحل رنگ آمیزی نما 4.هزينه نيروی زبده ومجرب برای سرعت بخشيدن به پيشرفت کار5.امکانات و وسايل اتوماتيک برای سرعت بيشر کار.
چه سطوحی قابل رنگ ميباشند ؟ تمام سطوحی فلزی ،سيمانی،چوبی ،گچی قابل رنگ ميباشند.
ساختمان های دارای پنچره زياد چگونه رنگ ميشوند؟ کليه پنجرها ،فرفورژها وفلاشينگوها که در نمای ساختمان هستند بصورت کاورچسبی پوشيده ميشوند تا هنگام رنگ آميزی نمای ساختمان رنگ نشوند.
شرايط محيطی جهت اجرای رنگ نمای ساختمان:توجه بايد داشت در هنگام اجرای رنگ نما ، درجه گرما وسرما بيشتر وکمتر نشود ،چون رنگ خاصيت ماندگاری خود را از دست ميدهد، اشعه uv خورشيد نبايد شدت داشته باشد
آماده سازی سطح نمای ساختمان:سطح زير کار بايد عاری از هرگونه چربی آلودگی و دوده وجرم وقارچ وجلبلگ وترک وريختگی نما وطبله باشد تا مجدد باعث تخريب وباد کردن آن در نما نشويم.

مراحل اجرای رنگ نمای ساختمان

1.اولين مرحله برای اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان شستشوی نما با دستگاه واترجت است تا کثيفی وچربی ورنگهای پوسته شده ، وطبله های نما و رنگاهیي که پوسته شدن با فشار آب زیاد کنده شوند.
2.ريختن قسمتهايي از طبلها با کارتک با استفاده ازنيروی مجرب انجام ميشود.
3.پس از کندن سطوح خراب نما ،با ساختن بتونه مخصوص نما ،آنرا بازسازی وتعمير ميکنيم
4.بعد از خشک شدن سطح ترميم شده آنرا سمباده زده تا سطح ترميم شده هم سطح شود تا سطح مورد نظر بعد از رنگ کاری باعث گودی وبرآمدگی نشود.
5.برای دوام وچسبندگي رنگ در زير کار نما پرايمر زده مشود ،پرايمر باعث خوب چسبندگي رنگ به سطح ميشود تا کيفيت وماندگاری رنگ را تثبیت کند.
6.مرحله بعد از پرايمر استر ميباشد ،استر باعث ميشود تا رنگ اصلي با پوشش بهتر در نما نشان داده شود.
7.رنگ اصلی به سطح نما زده ميشود تا پوشش آن کامل شود.
8.مرحله لکه گیری بعد از اتمام رنگ اصلی و پوشش کامل ممکن است در بعضي از قسمتها لکه هایی به چشم بيايد که باید مجدد آن قسمتهای مورد نظر را رنگ آمیزی کرده تا پروژ به اتمام برسد و رضايت ساکنين و کارفرما را به همراه داشته باشد.

در هنگام تصميم گيری برای اجرای نقاشی و رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان در نظر داشته باشید که برای اینکه رنگ نما دوام خوبی داشته باشد. طبق تجربه مجری از رنگی استفاده کنید که برند  سنگ فروشی اصفهان معتبر و خوبی داشته باشد تا در نهایت از رنگ اجرا شده راضی باشید و هیچ گاه خودتان بدون مشورت با مجری رنگ نما اقدام به خرید رنگ نکنید

برای اجرای رنگ نمای ساختمان در همه مناطق تهران با شماره تلفن: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴    ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰   تماس بگیرید