شستشوی نمای ساختمان در تهران

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 
شستشوی نمای ساختمان بدون داربست در تهران امروز نیاز بسیاری از برج ها و ساختمان ها می باشد. با ساخت و ساز های بسیاری که در تهران صورت می گیرد و انواع ساختمان های چند طبقه شستشوی نمای آن ها با مشکلات بسیاری همراه می باشد. تهران شهری پر از آلودگی می باشد و این آلاینده ها و کثیفی بر روی نمای ساختمان ها می نشینند و نمای ساختمان را زشت و کثیف می کنند و علاوه بر آن شستشو نمای ساختمان به دلیل بالا بردن عمر نمای ساختمان یا برج ها نیز بسیار با اهمیت می باشد و باعث می شود هزینه های تعمیرات برای نمای ساختمان در آینده را بسیار کاهش دهد.

شستشوی نما بدون داربست
 

شرکت معتبر کار در ارتفاع (ارتفاع کاران صنعت نما پایدار) ارائه دهنده خدمات نمای ساختمان در تهران و کرج : شستشوی نمای سنگی و شیشه ای ، رنگ نما و محکم سازی سنگ نما به روش پیچ و رولپلاک نما با قیمت مناسب در همه مناطق تهران

شستشو نمای ساختمان ها به صورت سنتی بسیار سخت و در بعضی از برج ها و ساختمان ها می شود گفت که تقریبا غیر ممکن است و دلیل آن ارتفاع زیاد آن و مساحت بزرگی می باشد که ساختمان ها دارند.   روش های متفاوتی برای شستن نمای ساختمان ها وجود دارد . که هرکدام دارای مزایایی می باشد و شاید یکی از نکات منفی آن هزینه بالای شستشو می باشد ولی یکی از بهترین روش ها برای شستشو ساختمان ها که باعث می شود هر چند به مدت کم شکل ظاهری ساختمان ها نیز تغییر نکند و هزینه ای به مراتب کمتر دارد، شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می باشد. و همچنین شرکت های مخصوص شستشو ساختمان ها  نیز در این زمینه وجود دارند که به شهروندان تهرانی خدمات ارائه می دهند.

نماشویی ساختمان بدون داربست

امروزه بهترین روش برای همه نوع ساختمان ها ، برج ها و مراکز خرید برای شستن نماهای آنها ، نماشویی بدون داربست می باشد. این نوع شستشو چندین مزیت دارد از جمله اینکه سرعت کار به مراتب بالاتر می باشد و دیگر نیازی به آماده سازی داربست یا هر چیز دیگری برای شستشو ندارد. در این روش افرادی که کار شستشو را انجام می دهند هماننده صخره نوردان از ساختمان آویز می شوند و عملیات شستشو را انجام می دهند.
کاربرد دیگری که باعث می شود شستشوی نمای ساختمان بدون داربست استفاده گردد در برج ها و مراکز تفریحی می باشد ، زیرا ممکن است طراحی برج و ساختمان به نحوی باشد که امکان شستشو به روش دیگری غیر ممکن باشد و امکان شستشو به روش های دیگر امکان پذیر نباشد. تفاوتی ندارد که نمای ساختمان شما از چه باشد شیشه ای یا سیمان یا سنگ و یا هر نوع دیگری باشد با استفاده از شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می توانید نمای ساختمان را پاکیزه و زیبا کنید.
نحوه شستشوی نمای ساختمان بدون داربست
در شرکت خدماتی ارتفاع کاران شستشوی نمای ساختمان بدون داربست به روش شستشوی نما با واترجت انجام می گیرد ، واترجت دستگاهی می باشد که آب را با فشار بسیار زیاد به بیرون منتقل می کند و باعث شستن نمای ساختمان می شود. با استفاده از این دستگاه هم می توان سطوح عمودی را شستشو داد و هم سطوح افقی را. دو عامل بسیار مهم در واترجت سرعت آب خروجی و فشار آب می باشد. دستگاه های واتر جت نیز قدرت و سرعت بیشتری در از بین بردن آلودگی از نمای ساختمان را دارند و همچنین این دستگاه ها از لحاظ دمای آب خروجی نیز به دو دسته واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تقسیم می شوند.
برای شستشو نمای ساختمان ها از سه روش استفاده می کنند : 1- در صورت کم بودن کثیفی و جرم تنها با آب شسته می شود. 2- در صورت وجود جرم زیاد و لکه های کثیفی با آب و سلیس 3-برای سنگ های گرانیت نیز برای تمیز کردن و از بین بردن ماسه ، از اسید استفاده می شود.


هزینه شستشوی نمای ساختمان

قیمت نما شویی ساختمان

قیمت نما شویی ساختمان به صورت کلی و پایه برای اطلاع مشتریان از خدمات شستشوی نما اعلام میشود

هزینه شستشوی نمای ساختمان برای نمای آجری از متری 1500 تومان .این قیمت پایه است و اگر میزان جرم و کثیفی نما بیشتر باشد این مبلغ بیشتر میشود.

برای اطلاع از  هزینه نماشویی نماهای سنگی یا شیشه ای با تلفن ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴  تماس بگیرید.