شستشوی نمای ساختمان در تهران

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 
یکی از خدمات نمای ساختمان بدون داربست شستشوی نمای ساختمان بدون داربست در تهران است که امروز نیاز بسیاری از برج ها و ساختمان ها می باشد. با ساخت و ساز های بسیاری که در تهران صورت می گیرد و انواع ساختمان های چند طبقه شستشوی نمای آن ها با مشکلات بسیاری همراه می باشد. تهران شهری پر از آلودگی می باشد و این آلاینده ها و کثیفی بر روی نمای ساختمان ها می نشینند و نمای ساختمان را زشت و کثیف می کنند و علاوه بر آن شستشوی نمای ساختمان به دلیل بالا بردن عمر نمای ساختمان یا برج ها نیز بسیار با اهمیت می باشد و باعث می شود هزینه های تعمیرات برای نمای ساختمان در آینده را بسیار کاهش دهد
شستشوی نمای ساختمان در تهران لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان/ واترجت شستشوی نمای ساختمان/ شستشوی فرش ابریشمی شستشوی نمای ساختمان در اهواز/ شرکت های شستشوی نمای ساختمان/ شستشوی نمای ساختمان کرج/ نماشویی ساختمان در تهران/ شستشوی نمای ساختمان مشهد/ شرکت شستشوی شیشه ساختمان.
 
نما شویی برای رفع جرم وقارچ ها ودوده و چربی های سیاه ازدوده اگزوزهای ماشین نماشویی نما به روش ابروتی شستشو نما با طناب بدون داربست انجام میشود.درنمای ساختمان های شیشه ای، سنگی،و آجری وسیمانی نما شویی با ابر و طی بروی این نماها اجرا نمیشود .نماشویی ،نماهای شیشه ای بخاطر جرم و رسوب در دراز مدت در خورد شیشه نفوذ کرده و باعث کثیفی و یه حالت تاری وبخار در نمای شیشه نشان داده میشود،شیشه نماهایی که هرسال شسته میشوند از این مشکل مستثنا هستند و نمای شیشه همیشه تمیز میماند ، دراین روش نماشویی با طناب و بدون داربست انجام میشود . دستگاه مبل شویی

شستشوی نما بدون داربست
 

شرکت معتبر کار در ارتفاع (ارتفاع کاران صنعت نما پایدار) ارائه دهنده خدمات نمای ساختمان در تهران و کرج : شستشوی نمای سنگی و شیشه ای ، رنگ نما و محکم سازی سنگ نما به روش پیچ و رولپلاک نما با قیمت مناسب در همه مناطق تهران

شستشو نمای ساختمان ها به صورت سنتی بسیار سخت و در بعضی از برج ها و ساختمان ها می شود گفت که تقریبا غیر ممکن است و دلیل آن ارتفاع زیاد آن و مساحت بزرگی می باشد که ساختمان ها دارند.   روش های متفاوتی برای شستن نمای ساختمان ها وجود دارد . که هرکدام دارای مزایایی می باشد و شاید یکی از نکات منفی آن هزینه بالای شستشو می باشد ولی یکی از بهترین روش ها برای شستشو ساختمان ها که باعث می شود هر چند به مدت کم شکل ظاهری ساختمان ها نیز تغییر نکند و هزینه ای به مراتب کمتر دارد، شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می باشد. و همچنین شرکت های مخصوص شستشو ساختمان ها  نیز در این زمینه وجود دارند که به شهروندان تهرانی خدمات ارائه می دهند. شستشوی فرش دستباف در تهران

نماشویی ساختمان بدون داربست

امروزه بهترین روش برای همه نوع ساختمان ها ، برج ها و مراکز خرید برای شستن نماهای آنها ، نماشویی بدون داربست می باشد. این نوع شستشو چندین مزیت دارد از جمله اینکه سرعت کار به مراتب بالاتر می باشد و دیگر نیازی به آماده سازی داربست یا هر چیز دیگری برای شستشو ندارد. در این روش افرادی که کار شستشو را انجام می دهند هماننده صخره نوردان از ساختمان آویز می شوند و عملیات شستشو را انجام می دهند.
کاربرد دیگری که باعث می شود شستشوی نمای ساختمان بدون داربست استفاده گردد در برج ها و مراکز تفریحی می باشد ، زیرا ممکن است طراحی برج و ساختمان به نحوی باشد که امکان شستشو به روش دیگری غیر ممکن باشد و امکان شستشو به روش های دیگر امکان پذیر نباشد. تفاوتی ندارد که نمای ساختمان شما از چه باشد شیشه ای یا سیمان یا سنگ و یا هر نوع دیگری باشد با استفاده از شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می توانید نمای ساختمان را پاکیزه و زیبا کنید.
نحوه شستشوی نمای ساختمان بدون داربست
در شرکت خدماتی ارتفاع کاران شستشوی نمای ساختمان بدون داربست به روش شستشوی نما با واترجت انجام می گیرد ، واترجت دستگاهی می باشد که آب را با فشار بسیار زیاد به بیرون منتقل می کند و باعث شستن نمای ساختمان می شود. با استفاده از این دستگاه هم می توان سطوح عمودی را شستشو داد و هم سطوح افقی را. دو عامل بسیار مهم در واترجت سرعت آب خروجی و فشار آب می باشد. دستگاه های واتر جت نیز قدرت و سرعت بیشتری در از بین بردن آلودگی از نمای ساختمان را دارند و همچنین این دستگاه ها از لحاظ دمای آب خروجی نیز به دو دسته واترجت آب سرد و واترجت آب گرم تقسیم می شوند.
برای شستشو نمای ساختمان ها از سه روش استفاده می کنند : 1- در صورت کم بودن کثیفی و جرم تنها با آب شسته می شود. 2- در صورت وجود جرم زیاد و لکه های کثیفی با آب و سلیس 3-برای سنگ های گرانیت نیز برای تمیز کردن و از بین بردن ماسه ، از اسید استفاده می شود.


هزینه شستشوی نمای ساختمان

قیمت نما شویی ساختمان

قیمت نما شویی ساختمان به صورت کلی و پایه برای اطلاع مشتریان از خدمات شستشوی نما اعلام میشود

هزینه شستشوی نمای ساختمان برای نمای آجری از متری 1500 تومان .این قیمت پایه است و اگر میزان جرم و کثیفی نما بیشتر باشد این مبلغ بیشتر میشود.

برای اطلاع از  هزینه نماشویی نماهای سنگی یا شیشه ای با تلفن ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴  تماس بگیرید.درکل نماشویی ،نماهای شیشه ای که باعث رسوب وتاری درشیشه ها ایجاد شده بعلت بارانهای متعدد در سالهای متوالی ودردسترس نبودن شیشها برای تمیز شدن ورسیدگی نکردن به نما بعلت عدم توجه مسئولین ساختمان میباشد درشتشونماهای شیشه ای اگر به شیشه های رسوب داری که به رنگ سفید وشیری وپرزدار برخوردیم برای رفع ان از اسکاج وحلالهای پاک کننده استفاده میکنیم تا رسوب چندین ساله را باچندین بار شستشو با اسکاج وحلالهای پاک کننده پاک کنیم ،وهرگز از برس واسید و دیگر ابزاری که باعث خط انداختن وخرابی شیشه ها میشود استفاده نکنیم
 درنماشویی نماهای شیشه ای ازابزار تیز استفاده نکنیم چون نه تنها باعث تمیزی شیشه ها نمیشویم بلکه باعث صدمه وخرابی ان هم می شویم ،وبرای رفع این مشکل ، مشاوره با نماشویان ساختمان  انجام شود. 
قیمت مبل شویی در منزل

درشیشه های قدیمی بعلت تک بودن شیشها وقاب اهنی انها وزنگ زدگی پروفیل انها حالت بدنمایی به نما میدهندولی درنماهای جدید پی وی سی شیشه های دوجداره اگربه قاب وشیشه ها درس اببندی نشود ورود هوا به داخل شیشه ها نفوذکرده وباعث بخار در وسط شیشه میشود ودراین حالت شیشه چه ازپشت وچه ازداخل تمیزشود بازهم باعث لک ولکه هستند وفقط باید تعویض شوند.
 نماشویی باطناب بدون داربست وبا اصول ابروتی وبا مواد شوینده وحلالهای پاکننده قوی حالت شیشه هارو به حالت اول برمیگرداند وشیشها مثل روزاول تمیز وزیبا خواهند شد. 
مبل شویی تهران

هرنمایی که شیشه ای باشد باید حداقل سالی یکبار دوسال یکبار شسته شود تا شیشه ها حالت طبیعی خودرااز دست ندهند.
درنماهای آجری شستشو نما با واترجت وجرمهای سیاه قدیمی را با سندبلاست ومواد (سیلیس)،که دارای پاک کنندگی قوی جرمها ورسوبات نماهای سیمانی واجری هستند اجرا میشوند،درنماهای آجری وقتی که کار میشوند ویا بعداز چندسال یه شوره های سفیدی در نمای اجری دیده میشود واین مشکل از خروج املاح اجر میباشد که به بیرون ازاجرنفوذ کرده وشوره سفید پدیدار میشود وهرچی شسته شود باز برمیگردد واین امر فقط با انجام نانو اجر قابل ازبین بردن میباشد وحالت نمای اجری زیبا ویا مات ونیمه براق نشان داده میشود که بصورت اسپری ،وقلم مو اجرا میشود وباعث نفوذ شوره در اجرمیشود.

موکت شویی

درنماهای سیمانی در این حالت ازنما ،نماشویی  این نوع نما باطناب اجرا میشود تا چربیها وقارچها ودودهای رسوب شده در نما را باروش سندبلاست بحالت سوزی وخیلی ظریف  ودقیق اجرا میشودونما با فشار ۲۱۰بار ومواد پاکیزه کننده به حالت اولیه خود ویا برگشت ۸۰درصد از زیبای نما به این روش اجرا میشود
هرچه در یک ساختمان ،بیشتر توجه به تعمیرات ساختمان توجه کنید ،حالت وماندگاری بنا ،بادوام تر وبیشتر میشوددر کل برای نماشویی نماهای ساختمان چه شیشه ای که باابروتی انجام میشود،وچه اجری وسیمانی بافشار اب۲۱۰بار  ومواد اجرا میشود باید توجه بسزایی داشت.

 کار در ارتفاع بدون داربست با طنابمشاوره و بازدید رایگان از محل ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴
شستشوی تشک خوشخواب در تهران  بهترین قالیشویی  مبل شویی ارزان تهران