رنگ آمیزی نمای ویلا

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 

رنگ آمیزی نمای ویلا به سه روش کلایمر ،با طناب و با نصب داربست اجرا میشود وسریع ترین و بی خطر ترین این روشها با طناب (راپل ) میباشد و خطر سقوط صفر میباشد.
اجرای رنگ آمیزی نمای بیرونی ویلا به تناسب سلیقه و منطقه مذکور اجرا میشود و از رنگ بندی تیره و روشن استفاده میشود.نمای ویلاها دارای سقفی شیب دار میباشد و اجرای رنگ آمیزی این سطوح فلزی نیز توسط تیم راپل کار ما قابل میباشد و برای یکدستی این نوع اجراها از رنگهای کامپیوتری استفاده میشود..
تیم راپل کارارتفاع کاران به مدیریت آقای خسری مجری رنگ آمیزی نمای ویلا و رنگ نمای بیرونی ساختمان در سراسر کشور میباشد.

 رنگ آمیزی نمای ویلا

برای رنگ نمای ویلاها از دو نوع رنگ روغنی و اکلریلیک استفاده میشود و بهترین نوع رنگ اجرایی نیوکالر واپوکسی هستند . چون دارای قیمت مناسب و متوسط و دوام و ماندگاری تست شده هستند ..
قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان ویلا و اجرای آن بصورت متری و توافقی و چکی میباشد. قیمتها براساس نوع رنگ و نمای ساختمان و مراحل کاری قابل انجام میباشد واین انتخاب با مشاوره اجراکننده و تصمیم هیت مدیره ساختمان عرض یابی میشود.و در پایان در صورت موافق بودن طفین پروژه رنگ امیزی نمای ویلا شروع میشود.
  رنگ اکلریلیک بهترین نوع رنگ برای نمای ساختمان ویلا است که از بهترین نوع مواد ساخته شده و مقاوم و بادوام و در دو نوع براق و نیمه براق و مات ساخته میشوند همچنین در نقاشی ساختمان برای دیوارهای داخلی هم از این رنگ استفاده میشود.
همچنین ما متوانیم نماهای پوشیده با چوب را رنگ آمیزی کنیم.برای اینکه بتوانیم رنگ خور چوب را بالا ببریم بدلیل درزها ونقاط تورفتگی چوب یک پوشش محافط برای چوب درس میکنیم. مثلا پوششهای سیلیکونی و پایه آب ولاکهای اکلریلیک و پایه آب استفاده کنیم ودر صورتی که نوع چوب ترمو و دارای سطح صاف وصیقلی باشد توسط سمباده انرا خش دار کرده وسپس رنگ آمیزی مورد نظر را بروی آن اجرا نموده واگر چوب ما خام باشد بدون هیچ مواد رزینی و رنگی یه لایه استر پرایمر بر روی آن کار میشود و پس از خشک شدن پرایمر رنگ مورد نظر اجرا خواهد شد..

 برای مشاوره و اطلاع از قیمت رنگ نما با تلفن: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴    ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰   تماس بگیرید