اجرای نورپردازی نمای ساختمان

تماس سریع : ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ 
شرکت نور پردازی نمای ساختمان در تهران با نام ارتفاع کاران نما پایدار با انجام خدمات طراحی و اجرای نورپردازی نمای خارجی ساختمان در تهران و کرج مشغول به کار است. این شرکت کلیه خدمات نمای ساختمان را به روش کار در ارتفاع با طناب بدون نیاز به نصب داربست در زمانی کوتاه انجام میدهد.علاوه بر طراحی و اجرای نور پردازی های حرفه ای برای نمای ساختمان،کار تعویض و تعمیر چراغ های نمای ساختمان را هم میتوانید از ما بخواهید.
همچنین سایر خدمات مربوط به ساختمان های چند طبقه مانند شستن شیشه ها و نماشویی ، پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان و جوشکاری در ارتفاع توسط این شرکت ارائه میشود
برای کسب اطلاعات بشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴ تماس بگیرید

اجرای نورپردازی نمای ساختمان

نور پردازی نمای ساختمان سلیقه وهنری است که برای نشان دادن محل وساختمان ونمایی برای جلب توجه وزیبای به نورافشانی ان اقدام میکنند،یک نور پردازی موفق بستگی به تفکر و سلیقه و طراحی و نوع چراغ و نوع نور چراغ و خود نمای ساختمان بستگی دارد
مثل نورپردازی هتلها،ویا محلهای تجمع افراد مانند ساختمان های تجاری برای جذب بیشتر مشتری وچشم نوازی انها استفاده میشود و یا محلهای تاریک وسالن های بزرگ ولابیها

 هدف اصلی نورپردازی نمای ساختمان
ایجاد یک مکان چشم نواز و آرامش بخش،و یا مکانهایی که جهت جلوگیری از خستگی اشخاص تا درآن مکان لذت ببرند.
مثلا رقص نو یه ابشار مصنوعی و یا حوضچه بزرگ در یک مکان فوق العاده تفریحی یا پلهای بزرگ و یا برجهای سر به فلک کشیده استفاده میشود تا درتاریکی شب جلوه خاصی برای ساختمان پدید بیاورد وعموم مردوم از دیدن و توجه آنها به ان محل بیشتر شود.
در بحث نور پردازی باید بهینه انرژی و استفاده از تجهیزات نورپردازی مناسب و زیبا در عین حال خیلی کم مصرف توجه کرد.
نورپردازی جهت لذت چشمها وزیبایی نما ها میباشد کلا در محلهایی استفاده میشود که یا نما را درشب زیبا کند وروشنایی وجلوه دار باشد  و یا محلهایی چون هتلها وسالنهای همایش وهر محلی نیاز به نورپردازی میباشد تا افرادی که در محل هستند با ارامش زمان خود را سپری کنند وباعث خستگی انها نشود

اصول نورپردازی
نباید ظاهر چراغها و نورافکن ها باعث ناراحتی چشم افراد شود،پس در محل نصب و نوع چراغ و نور آن باید دقت کرد.
نورپردازی محلها ونماهای ساختمان ودیوارها وحیاطهای بزرگ و ویلا باید بصورتی باشد تا در سطح نما نور پخش و یا حالتی جمع شده باشد.
همه نورها به نوع طرح نما و ظاهر نما و شرایط و موقعیت محل ایجاد و نصب میشود.
مثلا نورپردازی یه درخت کریسمس در شب اول زمستان بصورتی است که افراد حاضر در محل باعث خستگی و ناراحتی نور ان نشوند و رقص نور در درخت و نور رنگ آرامش بخش باشد.
نورپردازی ساختمان بستگی به سلیقه و طراحی اشخاص دارد وسلیقه مخاطب ها در طراحی متنوع میباشد .نورپردازی بستگی به طراحی نوع ساختمان و سنگ ساختمان بکاررفته نما و یا رنگ نما دارد. انواع نورپردازی نما شامل نورپردازی نمای رومی ،نما سنگی و آجری و نور پردازی ساختمان مسکونی یا تجاری است.
نورپردازی در نمای ساختمانها گاهی بسیار ساده وگاهی پیچیده میباشد و در بعضی از نماها بستگی به پردازش و طراحی چند روزه و یا بیشتر میباشدچون طراحی نورهای در هم آمیخته در نما در شب باید جلوه خاصی داشته باشد.
در طراحی چراغها ومحل نصب انها و نوع نور چراغ ها باید توجه کرد،و اینگونه طراحی ها نباید دور از دسترس نصب وتعویض چراغها باشد .
چراعها کلا یک عمر مفیدی دارن و بعد از مدت زمانی ازکار افتاده و باید تعویض شوند

 انواع چراغ ها برای نمای ساختمان جهت نور پردازی

۱-پرژکتورها که منبع نور افشانی قوی ودید بالایی در طول نور دارد و باعث روشنایی یه منطقه باز میشود و در محلهای بالای دیوارها وساختمان ها نصب میشوند و در طول روز خاموش و در هنگام شروع تاریکی با یک فتوسل بصورت خودکار روشن میشوند مثل چراغ برغهای تو خیابانها وجادها

۲-پروژکتور وال واشر ، در این طراحی چراغها که بسیار متنوع ونوع رنگ نور هستند در نماها استفاد میشود وکاربرد بالاتری در نماها دارد واز نظر طول نور در عرض وطول ورنگ متنوع هستند و در نماها در زیر ستون های نماها نصب میشوند تا با طول نور خود یک ستون نما را روشن میکند.

۳-ریسه ها لامپهای ریزی هستند که  به فواصل کوتاه در یک شنگ شفاف ودارای انعطاف ومحکم طراحی میشوند و یا ساده و یا رنگی هستند و حالت چسبندگی در نما را دارند و دارای ویژگی کنترلی هستند و این نوع چراغها در بیرون نما وداخل بصورت قاب و یا آویزان و یا طولی و شکلهای متنوع نصب میشوند.

۴-چراغهای روی دیوار حیاطها و ویلاها